O nas

/O nas
O nas2018-09-14T21:07:10+00:00
Ime podjetjaPLAYGREEN, turizem, gostinstvo, organizacija dogodkov, trgovina in druge storitve, d.o.o.
NaslovPot k Mlinu 57, 2000 Maribor, Slovenija
Matična številka7014686000
Davčna številkaSI45313784 (davčni zavezanec: DA)
IBANSI56 0228 5026 1863 987 (odprt pri NLB d.d.)
BIC/SWIFTLJBASI2X
DirektorMiran Ferk

Stopimo v stik

Miran FerkDirektor
T: +386 2 614 09 50
E: miran.ferk@pohorje-resort.si
Sanja SimoničVodja hotelov
T: +386 2 614 09 51
E: sanja.simonic@pohorje-resort.si
MarketingMarketing
T: +386 2 614 09 50
E: marketing@pohorje-resort.si

Hotel Arena

Recepcija
T: +386 2 614 09 50
E: arena@pohorje-resort.si
Wellness
T: +386 2 614 09 79
E: wellness@pohorje-resort.si
Restavracija
T: +386 2 614 09 50
E: restavracija.arena@pohorje-resort.si

Hotel & Apartments Bolfenk

Recepcija
T: +386 2 603 55 00
E: bolfenk@pohorje-resort.si
Wellness
T: +386 2 603 55 00
E: wellness@pohorje-resort.si
Restavracja
T: +386 2 603 55 00
E: restavracija.bolfenk@pohorje-resort.si